Üye İl Birlikleri

 
 

0539 558 6608

0272 215 8866

0272 215 8866

Dumlupınar Mah. Yüzbaşı Bayburtlu Agah Cad. No: 13/2

AFYONKARAHİSAR

afyon@dmymb.org

Afyonkarahisar

Başkan: Ömer KELEM

0535 305 4357

0358 218 4353

0358 218 4353

Ellibeşevler Mah. Talat Öncel Cad. Yeşilırmak Sitesi A Blok Zemin Kat No: 1

AMASYA

amasya@dmymb.org

Amasya

Başkan:Haşim HATİPOĞULLARI

0536 249 7430

0266 244 7078

0266 244 7078

Atatürk Mah. Yeniyol Cad. Sakarya Apt. No: 2/1-1

BALIKESİR

balikesir@dmymb.org

Balıkesir

Başkan: Hakkı PELTEK

0532 467 1490

0378 227 4349

0378 227 4349

Orta Mah. Hendekyanı Cad. Hasan Bayri Sok. No: 7/B

BARTIN

bartin@dmymb.org

Bartın

Başkan: Hasan GÜL

0532 793 0940

0434 511 3836

0434 511 3836

Bağlar Mah. Muş Cad. Kızıltaş Pasajı Kat 1 No: 1 Güroymak

BİTLİS

bitlis@dmymb.org

Bitlis

Başkan: İsmet ÇALIŞIR

0555 278 1972

0374 270 1500

0374 270 1500

Sağlık Mah. Gümüş Sok. No: 14/A

BOLU

bolu@dmymb.org

Bolu

Başkan: Kemal UCUR

0542 583 9043

0224 252 5203

0224 252 5203

Bahar Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı Falcon İş Merkezi No: 61 Kat 3 No: 38 Osmangazi

BURSA

bursa@dmymb.org

Bursa

Başkan: Kemalettin DEMİR

0532 453 0918

Buğday Pazarı Mah. Somaki Bul. Saray3 Apt. Kat 1 Daire 8/1-15-16

ÇANKIRI

cankiri@dmymb.org

Çankırı

Başkan: Hakan DEMİR

0537 582 4754

0364 201 0434

0364 201 0434

Çepni Mah. Kubbeli 2 Sok. Yunus Emre İş Merkezi No: 12/Z

ÇORUM

corum@dmymb.org

Çorum

Başkan: Şaban SARICA

0532 664 3527

0412 229 0082

0412 229 0082

diyarbakir@dmymb.org

Diyarbakır

Başkan: Hüseyin YILMAZ

0535 502 6854

0380 523 5463

0380 523 5463

Kültür Mah. Muratbey Sok. No: 14

DÜZCE

duzce@dmymb.org

Düzce

Başkan: Cafer ÇELİK

0533 811 9113

0454 270 0026

0454 270 0026

Tayyare Düzü Mah. Altınyunus Cad. No: 1/A

GİRESUN

giresun@dmymb.org

Giresun

Başkan: Ahmet GELDİ

0536 972 3057

0212 793 6077

0212 793 6160

Kaleiçi Mah. İstasyon Cad. Sugürler Apt. No: 5 Kat 1 Daire.6 Çatalca

İSTANBUL

istanbul@dmymb.org

İstanbul

Başkan: Ercan TAŞDELEN

0541 548 4010

Topçuoğlu Mah. Kuyumcular Cad. Aydınlar Apt. No: 18/1

KASTAMONU

kastamonu@dmymb.org

Kastamonu

Başkan: Burhan ÜNAL

0536 727 0100

0352 231 4200

0352 222 1469

Gevher Nesibe Mah. Mimar Sinan Cad. Yelkenli Sok. Balcıoğlu Apt. Kat 2

KAYSERİ

kayseri@dmymb.org

Kayseri

Başkan: İsmail ILGIN

0534 650 1920

kirklareli@dmymb.org

Kırklareli

Başkan: Mustafa BAĞLARBAŞI

0537 587 7412

0274 231 3094

0274 231 3094

Ziraat Mah. Ahmet Derin Cad. No: 18/A

KÜTAHYA

kutahya@dmymb.org

Kütahya

Başkan: Hüseyin GİRGİN

0532 216 0370

Aydınlık Mah. Güvenevler Cad. Yelkencioğlu İş Merkezi No: 6/17 Kandıra

KOCAELİ

kocaeli@dmymb.org

Kocaeli

Başkan: Niyazi YELKENCİOĞLU

0539 578 0077

0436 212 6343

0436 212 6343

Sunay Mah. Afetler Cad. No: 13

MUŞ

mus@dmymb.org

Muş

Başkan: Yüksel ERKUL

Düz Mah. Kültür Cad. No: 6/4

ORDU

ordu@dmymb.org

Ordu

Başkan: Erol KOÇALAN

0532 697 7276

0362 542 8277

0362 233 8280

Kılıçdede Mah. Saadet Cad. No: 129 İlkadım

SAMSUN

samsun@dmymb.org

Samsun

Başkan: İsmail METİN

0544 525 9952

Kaleyazı Mah. Hal Binası No: 9

SİNOP

sinop@dmymb.org

Sinop

Başkan: Cemalettin ŞANOĞLU

0542 325 2433

0346 215 2021

0346 215 2021

Sivas Zir.Od.Yeni.Hiz.Bin. Mehmet Akif Ersoy Mah. 5.Sok No: 3

SİVAS

sivas@dmymb.org

Sivas

Başkan: Nuri POLAT

0532 588 8127

İmam Bakır Mahallesi 665 Sok. Yesevi Apt. No: 3/1 Haliliye

ŞANLIURFA

sanliurfa@dmymb.org

Şanlıurfa

Başkan: Mehmet Ali TÜYSÜZ

0532 415 0336

0282 726 9007

0282 726 9007

G.M.P Mah. Özcan Sok. No: 5 Kat1/8

TEKİRDAĞ

tekirdag@dmymb.org

Tekirdağ

Başkan: Mustafa BOSTANCI

0536 336 7645

0356 201 0005

0356 201 0005

Esentepe Mah. Orhangazi Cad. Topraksu Evleri 102/1 B.Blok Kat 1 No: 2

TOKAT

tokat@dmymb.org

Tokat

Başkan: Muzaffer KESER

0538 327 2186

0354 212 7113

0354 212 2872

Bahçeşehir Mah. Adnan Menderes Bul. Birlik Apt. Kat 2 No: 244

YOZGAT

yozgat@dmymb.org

Yozgat

Başkan: Yusuf SELVİ

0532 278 3067

0372 615 2211

0372 615 2211

Çaycuma İrtibat Bürosu Hükümet Cad. No: 2

ZONGULDAK

zonguldak@dmymb.org

Zonguldak

Başkan: Şenol ÇAKIR

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

​© 2018 by NG